Yarım Altın

- GLDSGLDY
Türü   Saat Alış Satış %
Yarım Altın 17:34 466,34 478,33 0,17

Yarım Altın Fiyatı

Türk insanının en çok tercih ettiği yatırım aracı olan altın fiyatları özellikle son günlerde çok sık değişiklik gösteriyor ve takibi güç bir hale geliyor. Ancak artık altındaki bu dalgalanmaları takip etmeniz çok kolay. Örneğin yarım altın almak isteyenler bu alımı yapmak için doğal olarak fiyatın en alt seviyelerde olduğu zamanı tercih edebilirler. Sitede serbest piyasa altın fiyatları anlık olarak güncellenmekte ve yayınlanan fiyatın yanında son güncellenme saati verilerek düşüş ve yükseliş durumları da görülmektedir.

Sayfada göreceğiniz grafik Kapalı Çarşı fiyatları üzerinden yarım altının değişim grafiği olup, grafik günlük, haftalık, aylık ve yıllık zaman dilimleri bazında incelenebilmektedir. Böylece kullanıcılar yalnızca içinde bulundukları gün ve haftada değil aynı zamanda son 30 ve son 365 gün içinde yarım altın fiyatlarının ne şekilde dalgalandığını görme fırsatına ulaşmış olacaklar. Böylece altın fiyatlarının yükseldiği ve düştüğü zamanları net olarak görerek yatırım kararlarını buna göre verebilecekler.

Yatırımcı yorumlarına da yer verilen sitede görüşlerinizi diğer yatırımcılarla paylaşmak ya da onların görüşlerini okumak suretiyle vizyonunuzu geliştirme ve fiyat analizleri ile ilgili farklı yaklaşımları görme fırsatı bulacaksınız. Elbette ki site içeriğinde sadece altın fiyatlarının değişimi bulunmuyor. Site tüm menkul kıymetler hakkındaki fiyat analizlerini aynı yarım altın için yaptığı şekilde anlık serbest piyasa fiyatları üzerinden yaparak kullanıcıların bilgisine sunuyor.

Altın Çevirici   Alış Satış
1000 TL Ne Oldu?
Hakkımızda

Menkul.com bir Digital Trade A.Ş. markasıdır.

KAYDOL, HABERİN OLSUN
BİZİ İZLEYİN
İLETİŞİM
Telefon: +90 (212) 691-6426
Eposta: iletisim@menkul.com
Get it on Google Play