Tam Altın

- GLDSGLDT
Türü   Saat Alış Satış %
Tam Altın 17:34 932,68 950,85 0,17

Tam Altın Fiyatı

Altın fiyatlarında yükseliş görülse de yatırım yapmak isteyenlerin tek adresi kuyumculardır. Bu bakımdan kimileri altını en güvenilir yatarım aracı olarak görse de kimileri ise altını en iyi hediye seçimi için tercih etmektedirler. Dolayısı ile altın değerlerinde sürekli iniş ve çıkışlar görülmektedir. Bu bakımdan serbest piyasa da külçe altın, gram altın, 24 ve 22 ayar altın, çeyrek ve yarım altın ile birlikte tam altın fiyatı güncel olarak yenilenmekte ve aynı zamanda düşüş ile çıkış oranlarının karşılaştırılması da yapılmaktadır.

Ayrıca tam altın fiyatı üzerine alış ile birlikte satış değerlerinin son yapılan güncellenme zamanını baz alan veriler ile birlikte önceki günün kapanış fiyatları arasında bulunan farkı takip etmek isteyenler için oldukça doğru ve güvenilir bir site olarak hizmet sunulmaktadır. Bunun üzerine Kapalıçarşı Altın grafiği ile geçmiş fiyatların da günlük olarak paylaşılan bilgiler doğrultusunda yapılan yatırımlarınızı doğru bilgiler doğrultusunda takip edebilmeniz mümkündür. Ayrıca yatırımcıların aylık olarak ya da yıllık olarak da yatırım değerlerinde olan iniş çıkışları doğrultusunda bilgi sahibi olabilirler.

Sitemiz içerisinde alan tam altın fiyatı dışında geçmiş döneme ait altın değerlerini de görmeniz mümkündür. Bu bakımdan geleceğe dair yapacağınız yatırımlarınızı altın kurundan hesaplamak adına oldukça idealdir. Dolayısı ile birlikte yatırım amaçlı tercih edilen bir maden olarak gördüğünüz altını hediye olarak da tercih edebilirsiniz. 

Altın Çevirici   Alış Satış
1000 TL Ne Oldu?
Hakkımızda

Menkul.com bir Digital Trade A.Ş. markasıdır.

KAYDOL, HABERİN OLSUN
BİZİ İZLEYİN
İLETİŞİM
Telefon: +90 (212) 691-6426
Eposta: iletisim@menkul.com
Get it on Google Play