Altın ONS

- XAUUSD
Türü   Saat Alış Satış %
Altın ONS 18:30 1.264,97 1.265,21 0,33

Altın ONS Fiyatı

Yatırım planları içerisinde olan tüketicinin tek güvendiği altın olarak bilinmektedir. Bu bakımdan serbest piyasa değerleri düzenli olarak güncellenmekte olup, ons altın fiyatı üzerinde olan iniş ve çıkış değerlerinin karşılaştırması ve aynı zamanda son güncellenme zamanının yanı sıra alış fiyatı ile birlikte satış fiyatı gibi verilere yer verilmektedir. Bunun yanı sıra bir önceki günün kapanış fiyatıyla güncel fiyatı arasındaki fark gibi en çok takip edilen veriler de yer verilmekte olup, altın kurlarında en doğru bilgilere oldukça kolay bir şekilde erişebilmeniz mümkündür.

Ayrıca ons altın fiyatı değerlerinin geçmiş döneme ait günlük, haftalık ve aylık değerlerine de yer verildiği gibi yatırımcıların bu alanda geçmiş döneme ait değerlerde ki kayıp ya da kazançlarının arasında ki farkı rahatlık ile kaydedebilirler.  Bu bakımdan geçmiş döneme ait bilgiler doğrultusunda geleceğe dair yatırımlarını bilinçli ve emin adımlar ile tamamlayabilirler. Kapalıçarşı ons altın değerlerinin grafiği doğrultusunda verilen bilgiler ile her zaman altın fiyatlarında güncel kalmanız mümkündür.

Yatırımın tek güvencesi olan altın özellik ile son zamanların en yükseliş gösteren değerleri de gösterilmektedir. Bu bakımdan yatırım planlarınızı doğru ve güvenilir bir şekilde takipte kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra sistem içerisinde yer alan ons altın fiyatı değerlerinin yanı sıra ekotakvim ile ekonomi haberlerinden haberdar olabilir aynı zamanda döviz hesaplamalarınızı ve çevirilerinizi rahatlık ile yapabilmeniz mümkündür.

Altın Çevirici   Alış Satış
1000 TL Ne Oldu?
Hakkımızda

Menkul.com bir Digital Trade A.Ş. markasıdır.

KAYDOL, HABERİN OLSUN
BİZİ İZLEYİN
İLETİŞİM
Telefon: +90 (212) 691-6426
Eposta: iletisim@menkul.com
Get it on Google Play